Pytania do nas

Jakie meble można zamówić w Wood Book?

W warsztacie mebli Wood Book można zamówić meble z litego drewna oraz fornirów drewnianych na indywidualne zamówienie. Bazujemy na projektach dostarczanych przez klientów/architektów wnętrz lub sami projektujemy dla Ciebie wymarzony mebel. Tworzymy zabudowy do każdego pomieszczenia, stoły jadalniane i kawowe, regały, łóżka, komody i wiele innych. 

 

Na jakim terenie Polski działa Wood Book?

W przypadku mebli na wymiar i dużych projektów działamy na terenie województwa śląskiego oraz regionów sąsiadujących. Meble, które mogą zostać spakowane jak np. stoliki kawowe, kanapowe, dodatki z drewna wysyłamy natomiast na terenie całej Polski. 

 

Czy można kupić meble Wood Book online?

Wybrane modele stolików kawowych, kanapowych, desek do krojenia i serwowania są dostępne od ręki na platformie Allegro 
(link do profilu po kliknięciu).

 

W jaki sposób można złożyć zamówienie na dany projekt?

Wyślij do nas swoje zapytanie lub projekt mailowo. Jeśli nie masz gotowego projektu, będziemy chcieli się z Tobą spotkać, dokonać pomiarów i pokazać Ci próbki drewna, by stworzyć rzetelną ofertę i kosztorys. 

 

Skąd pochodzi drewno używane do produkcji mebli w Wood Book?

W Wood Book korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości drewna, które pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Dzięki temu możemy zapewnić trwałość i elegancję naszych mebli, jednocześnie dbając o środowisko. Nasza produkcja jest przyjazna dla środowiska, ponieważ korzystamy z drewna pochodzącego z odpowiedzialnych źródeł. Odpady drewniane wykorzystujemy tworząc różne elementy dekoracyjne i użytkowe jak np. deski do krojenia i serwowania, wieszaki. 

 

Jakie są główne cechy mebli wykonanych przez Wood Book?

Meble tworzone przez Wood Book mają wiele cech charakterystycznych. Są one starannie zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Nasz zespół posiada nie tylko umiejętności rzemieślnicze, ale także wiedzę techniczną, dzięki czemu meble są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne i trwałe. opracowaliśmy specjalną technikę cięcia, łączenia mechanicznego i klejenia drewna, dzięki czemu nasze projekty są estetyczne i niepowtarzalne. Do impregnacji stosujemy naturalne oleje, by podkreślić usłojenie tych szlachetnych gatunków drewna.

 

Jakie są wartości Wood Book?

W Wood Book jesteśmy dumni z naszych umiejętności stolarskich i zdolności twórczych, które umożliwiają nam tworzenie unikalnych i pięknych mebli. Naszym celem jest zadowolenie klienta i dostarczenie mu mebli, które będą służyć przez wiele lat. Dlatego stawiamy na wysoką jakość, trwałość, elegancję i funkcjonalność naszych mebli. Korzystamy z ekologicznych źródeł drewna, dbając o środowisko i przyszłe pokolenia. Stosując tylko dwa materiały - drewno i stal - nasze meble są nie tylko łatwe do odnowienia ale proste w recyklingu. 

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję warunki dotyczące przetwarzania moich danych osobowych.*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Biuro

Sklep online

Kolibrów 1, 43-100 Tychy

Kontakt

Menu


© WoodBook 2023

 

 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.